Zadzwoń: 601 212 212
lub napisz: biuro@abram-beton.pl

ABRAM BETON OLSZTYN – O nas

abram plac

ABRAM BETON OLSZTYN przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją betonu towarowego na skalę przemysłową.

Dostarczamy produkt na obszarze całego województwa warmińsko-mazurskiego. Dysponujemy innowacyjną włoską technologią produkcyjną oraz flotą nowoczesnych, specjalistycznych pojazdów – betonomieszarek i pomp do betonu. Wydajność produkcji w ilości do 90 m3/h klasyfikuje nas w czołówce dostawców betonu towarowego w regionie. Baza firmy znajduje się w podolsztyńskiej miejscowości Kieźliny.

Dewizą przedsiębiorstwa jest zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji odbiorców, poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji betonu. Innowacyjne technologie połączone z solidnością, profesjonalizmem, doświadczeniem i terminowością wykonywanych usług pozwalają nam z zadowoleniem obserwować kolejnych usatysfakcjonowanych klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszej oferty.

Chęć zapewnienia kompleksowości proponowanych usług i niezależnego zaplecza oraz zapotrzebowanie sygnalizowane przez zadowolonych z wcześniejszej współpracy partnerów, zaowocowały dywersyfikacją działalności przedsiębiorstwa – zajmujemy się również wykonywaniem konstrukcji stalowych, w tym hal wielkopowierzchniowych, a także realizujemy projekty ogólnobudowlane, w tym w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.abram-hale.pl