Zadzwoń: 601 212 212
lub napisz: biuro@abram-beton.pl

Referencje

Jednym z fundamentalnych celów biznesowych, które obraliśmy już w początkowej fazie istnienia przedsiębiorstwa, jest zapewnienie możliwie jak najwyższego poziomu satysfakcji klientów i partnerów, którzy zaufali naszej wiedzy, profesjonalizmowi oraz doświadczeniu w zakresie produkcji betonu towarowego.

Najbardziej efektywną drogą do osiągnięcia tego zamierzenia jest zagwarantowanie najlepszej relacji ceny do jakości przy jednoczesnym dotrzymaniu umówionych terminów. Dowodem na to, że firma konsekwentnie realizuje opisaną wyżej strategię, są pochlebne oceny i pozytywne opinie klientów i partnerów na temat wysokiej jakości i szybkości wykonywania usług oraz doskonałych warunków realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

  • "Firma ABRAM Marcin Abramowski z siedzibą w Kieźlinach przy ul. Ks. Jagałły 1D w miesiącu październiku 2015 r. dostarczała beton posadzkowy w ilości ok. 1600m3 na budowę w Dobrym Mieście. Firma ABRAM Marcin Abramowski podczas realizacji zlecenia dała poznać się jako dokładny i godny zaufania Dostawca. Beton dostarczany był rytmicznie o jednakowej konsystencji co w przypadku betonów posadzkowych ma kolosalne znaczenie przy obróbce mechanicznej posadzki. Polecamy firmę ABRAM Marcin Abramowski jako profesjonalnego i solidnego partnera w zakresie dostaw betonów posadzkowych."

    Robert Wojtasik, Prezes Zarządu Grupa POS-BET Sp. z o.o.

  • "Firma "Abram" Marcin Abramowski wykonał na zlecenie ASIMPEX Wytwórnia Mebli, ul. Spółdzielcza 10 w Dywitach, płytę pod namiot wraz z dojazdem na potrzeby własne firmy ASIMPEX.

    Wszystkie prace zostały wykonane prawidłowo przy czynnym zaangażowaniu pracowników firmy "Abram". Zlecenie zostało wykonane w terminie, zgodnie z wymaganiami technicznymi, bez zastrzeżeń. Mieszanka betonowa była dostarczona sprawnie, a jakość betonu nie budzi żadnych zastrzeżeń. Biorąc pod uwagę szybkość wykonanych prac, a także zapewnienie dobrych relacji na linii Inwestor - Wykonawca, rekomendujemy firmę "Abram", jako rzetelnego i sumiennego partnera biznesowego."

    Andrzej Suszczewicz, Właściciel ASIMPEX