Zadzwoń: 601 212 212
lub napisz: biuro@abram-beton.pl

Technologia i sprzęt

technologia

Innowacyjność to hasło znane każdemu prężnemu przedsiębiorcy. Satysfakcję klientów zdobywa się przez profesjonalizm, wysoką jakość i szybkość wykonywanych usług, a najbardziej efektywnie można to osiągnąć właśnie za pomocą innowacyjnych technologii oraz nowoczesnego sprzętu.

Po wnikliwych analizach zdecydowaliśmy się na stosowanie technologii rodem z Włoch, gdzie 2 lata temu powstała innowacyjna firma specjalizująca się między innymi w zagadnieniach związanych z przemysłową produkcją betonu. Okazało się to trafnym wyborem, który szybko potwierdzili nasi pierwsi klienci. Wydajność produkcji betonu, którą jesteśmy w stanie zapewnić, wynosi 90 m3 na godzinę.

W ślad za technologią produkcyjną, także wyposażając park maszyn zdecydowaliśmy się nie oszczędzać – zainwestowaliśmy w nowoczesną i bezawaryjną flotę specjalistycznych pojazdów. Dysponujemy miedzy innymi betonomieszarkami marki MAN o pojemności 10 m3, pompo-gruszką do betonu marki Mercedes o pojemności 9 m3 i wysięgu 32 m, a także licznym sprzętem pomocniczym w postaci koparki, koparko-ładowarki, nośników i podnośników teleskopowych oraz teleskopowo-obrotowych, walca i innym.

 • BETONOMIESZARKI MAN

  BETONOMIESZARKI MAN

  Pojemność: 10 m3

 • POMPO-GRUSZKA MERCEDES

  POMPO-GRUSZKA MERCEDES

  Pojemność: 9 m3
  Wysięg: 32 m

 • CIĘŻARÓWKI MERCEDES

  CIĘŻARÓWKI MERCEDES

 • CIĘŻARÓWKI MAN

  CIĘŻARÓWKI MAN